Производи

Image of Постелнина РанфорсImage of Постелнина РанфорсImage of Постелнина Ранфорс

Постелнината е изработена од ултра мека памучна ткаенина која пружа извонредна топлина и задоволство во текот на спиењето.
100% памук Ранфорс
Димензии: 
Креветски чаршаф 160х240 / 240х240
Навлака за јорган 160х200 / 200х210 
Навлака за перница 50х70 / 2х50х70

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.