5 Брендови

Нашите брендови се уникатни по нивните креативни и интригантни дизајни, широкиот спектар на бои, високото ниво на квалитет и нивната изложеност на еколошки тестирања.

300+ Производи

Фротирските производи се потписот на нашиот бренд, но нашата голема понуда вклучува и кујнски крпи, ќебиња, чаршафи, прекривачи, јоргани, перници, стази за бања, долна облека и др.

50 Mашини

Со комбинација на модерна технологија и долгогодишно искуство овозможуваме производство на асортиман со извонреден квалитет и долготрајност.

2 Локации

Започнавме со продажба на разни конци и предива во две мали продавници, сега се гордееме со два производствени погони и портфолио кое е конкуретно и зафаќа голем дел од пазарот во регионот.

Асортиман на производи

Креирани од внимателно избрани еко материјали.

Promotional Image

Колекција за бања

Висококвалитетен памучен фротир со одлични абсорбирачки својства.

Promotional Image

Колекција за спална

Нежни ќебиња за совршенство во секој дел од домот.

Promotional Image

Колекција за кујна

Совршени, практични и безбедни.

Promotional Image

Колекција за дневна

Внесете текстура и топлина во вашата дневна соба!

Promotional Image

Колекција за долна облека

100% растеглив памук направен од органски памучни влакна.

Promotional Image

Колекција за хотели

Удобност исто како дома!

Квалитетот е на прво место

Квалитетот на производите се основата на нашата долгогодишна репутација и траен успех на пазарот.

Ткаенини

Употребуваните материјали како и сите дополнителни копчиња, ленти, па дури и етикети од кои се произведуваат нашите колекции се внимателно одбрани и го поседуваат сертификатот OEKO-TEX STANDARD 100, потврдувајќи ја нивната еколошка чистота и безбедност.

Колекции

Нудиме широк асортиман на производи кои ќе ги задоволат потребите на сите потрошувачи. Категориите на производи и посебните колекции се дизајнирани да ги исполнат сите очекувања за квалитет и да ја претворат секојдневната рутина во живот полн комфор.

Производство

Нашето производство, во кое се случува целата магија се одвива со најнови машини и искусен тим на вработени кои се целосно посветени на усовршување на целиот процес. Тимот на професионалци постојано се зголемува, гарантирајќи изработка на висококвалитетни производи.Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.